KONST / Litografier / Färglitografier 14024119
nr 1402 4119
Stig Fyring
(1934-2015), Sverige
Färglitografier, 5 st, Signerade, båtmotiv, bladets mått: 25x35-47x36cm, oramade lösa blad
Stig Fyring, svensk bildkonstnär född 1934, död 2015.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 7 juni 2021
kl 19:36:43
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
800 kr